Visa
PayPal
Stripe
MasterCard
Cash On Delivery
Klarna
Vipps
kr 24900
Bestillingsvare (1–3 uker)
Gratis frakt over 3000
100% trygg betaling og frakt
Autorisert urmaker
Eget verksted
| Kasse diameter | 42 mm |
|---|---|
| Kassens høyde | 14, 32 mm |
| Avstand Lugs | 21 mm |
| Kasse materiale | Stål |
| Kasse beskrivelse | PVD |
| Glass | Safirglass |
| Urskive | Sort |
| Tall urskive | Indekser |
| Vanntett | 100 meter |
| Urverk | Automatisk |
| Funksjoner | Chronograph |
| Lenke / Rem | Skinnrem |
| Farge Lenke/Rem | Sort |
| Lås | Foldespenne |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.