Visa
PayPal
Stripe
MasterCard
Cash On Delivery
Klarna
Vipps
kr 6100
1 på lager (2–6 dager)
Gratis frakt over 3000
100% trygg betaling og frakt
Autorisert urmaker
Eget verksted
| Kasse diameter | 38 mm |
|---|---|
| Kassens høyde | 9.25 mm |
| Avstand Lugs | 20 mm |
| Kasse materiale | Stål |
| Glass | Safirglass |
| Urskive | Blå |
| Tall urskive | Indekser |
| Vanntett | 100 meter |
| Urverk | Quartz |
| Funksjoner | Dato, Månefase |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Stål |
| Lås | Spenne |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.