Visa
PayPal
Stripe
MasterCard
Cash On Delivery
Klarna
Vipps
kr 9990
Bestillingsvare (1–3 uker)
Gratis frakt over 3000
100% trygg betaling og frakt
Autorisert urmaker
Eget verksted
| Kasse diameter | 42 mm |
|---|---|
| Kassens høyde | 13, 78 mm |
| Avstand Lugs | 21 mm |
| Kasse materiale | Titan |
| Glass | Safirglass |
| Urskive | Blå |
| Tall urskive | Indekser, Selvlysende |
| Vanntett | 300 meter |
| Urverk | Quartz |
| Funksjoner | Chronograph, Dato |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Titan |
| Lås | Foldespenne |
| Annet | Selvlysende visere |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.