Visa
PayPal
Stripe
MasterCard
Cash On Delivery
Klarna
Vipps
kr 6798
Bestillingsvare (1–3 uker)
Gratis frakt over 3000
100% trygg betaling og frakt
Autorisert urmaker
Eget verksted
| Kassens størrelse | 37 mm |
|---|---|
| Kassen tykkelse | 10.6 mm |
| Lug-til-lug | 43.5 mm |
| Avstand Lugs | 20 mm |
| Kasse materiale | Stål |
| Glass | Hardlex |
| Vanntett | 100 meter |
| Urverk | Quartz, Digital |
| Kaliber | A824 |
| Funksjoner | Alarm, Chronograph, EOL, GMT/Sekundær tidssone |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Stål |
| Lås | Foldespenne |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.