Visa
PayPal
Stripe
MasterCard
Cash On Delivery
Klarna
Vipps
kr 5498
1 på lager (2–6 dager)
Gratis frakt over 3000
100% trygg betaling og frakt
Autorisert urmaker
Eget verksted
| Kassens størrelse | 40 mm |
|---|---|
| Kassen tykkelse | 11, 5 mm |
| Lug-til-lug | 45, 8 mm |
| Avstand Lugs | 20 mm |
| Kasse materiale | Stål |
| Glass | Safirglass |
| Urskive | Hvit |
| Tall urskive | Indekser |
| Visere | Selvlysende |
| Vanntett | 100 meter |
| Urverk | Quartz |
| Kaliber | 8T63 |
| Funksjoner | Chronograph, Dato |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Stål |
| Lås | Foldespenne |
| Annet | Selvlysende visere |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.