Visa
PayPal
Stripe
MasterCard
Cash On Delivery
Klarna
Vipps
kr 26495
Bestillingsvare (1–3 uker)
Gratis frakt over 3000
100% trygg betaling og frakt
Autorisert urmaker
Eget verksted
| Kasse diameter | 39 mm |
|---|---|
| Kasse materiale | Stål, 18K, Roségull |
| Avstand Lugs | 19 mm |
| Glass | Safirglass |
| Urskive | Sølv |
| Tall urskive | Romertall |
| Vanntett | 30 meter |
| Urverk | Automatisk |
| Gangreserve | 80 timer |
| Funksjoner | Dato |
| Lenke / Rem | Lenke |
| Materiale Lenke/Rem | Stål |
| Lås | Foldespenne |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.